Met zo af en toe wat zon, maar vooral korte regenbuien, wind en vallende bladeren, dat waren de omstandigheden van het Herfsttoernooi op zondag 5 oktober. Ook de prijzen waren geheel in herfstsfeer, zoals twee herfstpotpourri’s, kaarsenstandaards voor de langere avonden, 10 boeken om te lezen bij het houtvuur, en doosjes golfballen voor het geval je ballen tussen de bladeren verloren zijn gegaan.
De 34 deelnemers brachten met elkaar een mooi bedrag op van € 295,00 voor het goede doel (Pink Ribbon). Deze wedstrijd telt mee voor de Crossmoor Sp(e)el(st)er van het jaar.
De ‘longest’ was voor Wilfried van der Kaa (geel), John Gubbels (blauw) en Lisette Donders (rood). De ‘neary’ ging naar Ruud Noten en de enige birdie naar Jacques van Leeuwen. De overige prijzen werden gewonnen door:
Dames: 1. Paula Luitingh (38) 2. Lisette Donders (35), 3. Willy Nies-Franssen (35), 4. Nicole Maessen (34) en 5. Dorrie Verstappen-Paquay (32); poedelprijs: Wilma Clement
Heren: 1. Ruud Noten (37) 2. Henk van Wel (37) 3. Stefaan Evens (35) 4. Joost Verhoeven (33) 5. Raymond Walpot (32) 6. Laurent Lemahieu (31) 7. Gerard Arts (31) en 8. Paul Bernards (31); poedelprijs: Robert van Bastelaar
Foto: Eén van de prijzen, de Crossmoor Herfst-potpourri (geheel op hole 14 t/m 18 verzameld).